העסק שלך, הכללים שלך
ללא מגבלות, רק צמיחה

הכללים שלך, המומחיות שלנו: פיתוח והתאמת אתרים ואפליקציות ווב ומובייל, אוטומציה, אינטגרציה – תנו לעסק שלכם לגדול.

פרויקטים אחרונים

אנחנו שמחים להציג בפניכם את הפרויקטים האחרונים שעבדנו עליהם כדי שתוכלו להבין מי אנחנו ומה אנחנו עושים. ניתן לראות מגוון פרויקטים הכוללים דפי נחיתה, אתרים “רגילים”, אתרי מסחר, פתרונות צד שרת הכוללים אוטומציה ואינטגרציות ועוד. בכל פרויקט תוכלו לראות דברים שונים שנוכל כמובן גם להטמיע אצלכם בעסק ולעזור לו לגדול באופן טבעי ועצמאי

למה אנחנו?

למה להסתפק ב"בסדר" כשאפשר להסתפק ב"מצוין!" עם Problem Solver?

בעולם עמוס באפשרויות, Problem Solver היא הבחירה הנכונה לטובת פיתוח העסק שלך בעולם הדיגטלי. אנו מביאים ניסיון רב, תיק עבודות שופע פרויקטים מגוונים ושילוב ייחודי של יכולת טכנית וחוש עסקי.

בחירה ב- Problem Solver פירושה בחירת שותפים שלא רק בונים אתרים, אפליקציות ווב ומובייל ותהליכי אוטומציה מורכבים אלא עושים זאת תוך צמצום תשלומים חודשיים חוזרים למינימום. הפתרונות שלנו, המבוססים על קוד, מבטיחים גמישות והתאמה אישית גבוהה, ומבדילים אותנו מהמתחרים המסתמכים על שירותי אוטומציה של צד שלישי. ההצלחה שלנו ב-  Problem Solver מוגדרת לפי ההצלחה לגרום לעסק שלכם לעבוד בשבילכם, ולא שאתם תעבדו בשבילו.

איתנו, אתם יכולים להרים את הציפיות שלכם ולבחור שותפים המקדישים את עצמם למיצוי מלוא הפוטנציאל של העסק שלך.
למה להסתפק ב”בסדר” כשאפשר להסתפק ב”מצויין!” עם Problem Solver?

קצת עלינו

ברוכים הבאים ל- Problem Solver, השותפים המהימנים שלכם לפתרונות דיגיטליים חדשניים. עם שפע של ניסיון קולקטיבי, תוכלו להיעזר בנו בתור השותף האסטרטגי שלכם לניווט בעולם הדיגטלי החדש אשר מציע אינסוף יכולות ושיפורים ומתקדם ומתפתח במהירות מסחררת.

ניתן לראות את מגוון השירותים שאנחנו מציעים ונותנים בעזרת תיק העבודות המגוון שלנו הכולל אתרים מעוצבים בקפידה, אפליקציות ווב ומובייל חדישים ופתרונות אוטומציה ואינטגרציה לא רק בין תוכנות ואתרים אלא גם עם מכשירים פיזיים. אנחנו מאמינים בלעשות את המקסימום כדי לעשות את המינימום והדבר ניכר בתהליכי האוטומציה שאנחנו מאפיינים בעזרת הלקוח ומטמיעים, באינטגרציות ואפילו באופן שבו אנחנו בונים אתרים ואפליקציות ווב ומובייל. ההצלחה שלנו מוגדרת לפי ההצלחה לגרום לעסק שלכם יעבוד בשבילכם, ולא שאתם תעבדו בשבילו.

אמנם תיק העבודות שלנו אינו עצום, אך הוא משקף את המסירות שלנו לאיכות על פני כמות. אנו נותנים עדיפות לכל פרויקט ומבטיחים שהוא יהפוך להוכחה למחויבות שלנו למצויונות.
עם Problem Solver, אתם יכולים לצפות ליותר. הצטרפו אלינו ליצירת עתיד שבו העסק שלכם לא רק עומד בקצב, אלא מוביל את הדרך.

קצת מהלקוחות שלנו

Free Style
Free Style
@shoham-fashion
קרא עוד
מקצוענים אמיתיים אבל יותר חשוב מזה- יודעים לתת שירות כמו שצריך. אם אמרו שיעשו משהו אז אני יודעת שזה יקרה!! אחרי כ"כ הרבה מתכנתים שלא עשו את העבודה כמו שצריך, הגעתי ל- Problem Solver ותוך זמן קצר תיקתקנו עבודה והאתר עלה לאוויר. בקיצור- ממליצה לעבוד עם Problem Solver!
Korkisitter
Korkisitter
@korkisitter
קרא עוד
במילה אחת מקצוענים, בכמה מילים Problem Solver הם המקדמי אתרים הכי טובים שראיתי ועבדתי עם לא מעט, בניגוד לשאר המקומות שעבדתי איתם אצל Problem Solver רואים תוצאות ותוך כחודשיים הגעתי למקום ראשון בחיפוש בגוגל בהמון מילות מפתח רלוונטיות korkisitter.com מוזמנים להסתכל. בקיצור Problem Solver הם תותחים עם שירות אישי ומקצועי ממליץ בחום!!
3d Print VS covid
3d Print VS covid
@3dpvscovid
קרא עוד
הפיתוח מהיר,אמין מאוד והשירות מעולה ! Problem Solver תרנו מזמנם ומהמשאבים שלהם בכדי לתת מענה מהיר לצורך - הקימו אתר שמטרתו היא לבצע הדפסות תלת מימד למסכות מגן שמועברות בתרומה ע"י מייקרים ומייקרספייסים בכל הארץ לצוותי רפואה,עיריות ובתי עסק חיוניים בכדי למנוע הדבקות נוספות בנגיף. האתר ש- Problem Solver בנו מרכז את יכולת ההדפסה המבוזרת של מתנדבים מכל הארץ ומאפשר לייצר כמות גדולה של מסכות בהתאם לצרכים שמגיעים מכל המוסדות. תודה רבה על הכל, אתם אלופים!
Studio Wood
Studio Wood
@studio-wood
קרא עוד
ממליצה בחום, שירות אדיב, מהיר ומקצועי במחיר הגון. Problem Solver הם אנשים מקצועיים ואמינים, טיפלו לי בתקלות ועדכונים האתר שדחיתי כמעט שנתיים. מביני עניין ויודעים הרבה בתחום, באמת ממולץ.
Bina
Bina
@bina
קרא עוד
Problem Solver סופר מקצועיים!! עזרו לי ממש טוב!! תודה רבה!
הקודם
הבא

צרו קשר