קצת עלינו

ברוכים הבאים ל- Problem Sover, המקום בו חדשנות והצטיינות דיגיטלית נפגשים. הסיפור שלנו הוא לא רק על שירותים, הוא גם על התפתחות לעסק דינאמי בעולם הדיגטלי. ב- Problem Solver, אנחנו מתגאים בהיותינו לא רק כנותני שירות אלא גם כשותפים אסטרטגיים המקדישים את עצמם להצלחת עסקים קבים כמו שלכם.

המסע שלנו התחיל אי שם בשנת 2017 אשר במהלכו חידדנו את יכולותינו ואת כישורינו בבניית אתרים, אפליקציות ווב ומובייל, הגדרת והטמעת תהליכי אוטומציה מורכבים ואינטגרציה של כלים צד שלישי למערכות של הלקוחות שלנו. מה שמבדיל אותנו מהשאר זה לא רק היעילות הטכנית שלנו אלא גם ההתחייבות והאהבה שלנו לשינוי הדיגיטלי. אנחנו מאמינים שהעסק שלכם צריך לעבוד בשבילכם ולא אתם בשבילו. דבר זה בא לידי ביטוי בכל פרויקט שאנחנו עובדים עליו ובכל שורת קוד שאנחנו כותבים.

המשימה שלנו

המשימה שלנו, ב- Problem Solver היא לעזור לעסקים מכל סוג שהוא ומכל הגדלים לגדול לעסק שהוא יכול וצריך להיות על ידי שירותים דיגיטליים חדשניים ומתקדמים. זה מעבר לפיתוח אתרים ואפליקציות, זה ליצור עתיד בו העסק שלכם לא רק תחרותי אלא משאיר אבק!

אנחנו מאמינים בעולם דיגיטלי שבו ההצלחה מוגדרת לפי הצרכים שלכם. המשימה שלנו היא ליצור ולספק פתרונות שישתלבו בעסק שלכם בצורה חלקה, מה שיבטיח את יעילות וצמיחת העסק שלכם הלאה. אנחנו מתעדפים איכות על פני כמות, מה שמאפשר לנו לספק לכל פרויקט את מלוא תשומת הלב שהוא צריך על מנת שתוכלו להפיק ממנו ומאיתנו את המקסימום. אנחנו ב- Problem Solver אוהבים להסתכל על עצמינו כעל יותר מאשר נותני שירות, אנחנו שואפים להיות השותף האטסרטגי שלכם, שותפים המושקעים בגדילת העסק שלכם באופן ממושך. הצטרפו אלינו ונבנה ביחד עתיד בו העסק שלכם לא רק מתאים את עצמו לעולם החדש, הוא מצטיין בו ומוביל אותו.

קצת מהלקוחות שלנו

Free Style
Free Style
@shoham-fashion
קרא עוד
מקצוענים אמיתיים אבל יותר חשוב מזה- יודעים לתת שירות כמו שצריך. אם אמרו שיעשו משהו אז אני יודעת שזה יקרה!! אחרי כ"כ הרבה מתכנתים שלא עשו את העבודה כמו שצריך, הגעתי ל- Problem Solver ותוך זמן קצר תיקתקנו עבודה והאתר עלה לאוויר. בקיצור- ממליצה לעבוד עם Problem Solver!
Korkisitter
Korkisitter
@korkisitter
קרא עוד
במילה אחת מקצוענים, בכמה מילים Problem Solver הם המקדמי אתרים הכי טובים שראיתי ועבדתי עם לא מעט, בניגוד לשאר המקומות שעבדתי איתם אצל Problem Solver רואים תוצאות ותוך כחודשיים הגעתי למקום ראשון בחיפוש בגוגל בהמון מילות מפתח רלוונטיות korkisitter.com מוזמנים להסתכל. בקיצור Problem Solver הם תותחים עם שירות אישי ומקצועי ממליץ בחום!!
3d Print VS covid
3d Print VS covid
@3dpvscovid
קרא עוד
הפיתוח מהיר,אמין מאוד והשירות מעולה ! Problem Solver תרנו מזמנם ומהמשאבים שלהם בכדי לתת מענה מהיר לצורך - הקימו אתר שמטרתו היא לבצע הדפסות תלת מימד למסכות מגן שמועברות בתרומה ע"י מייקרים ומייקרספייסים בכל הארץ לצוותי רפואה,עיריות ובתי עסק חיוניים בכדי למנוע הדבקות נוספות בנגיף. האתר ש- Problem Solver בנו מרכז את יכולת ההדפסה המבוזרת של מתנדבים מכל הארץ ומאפשר לייצר כמות גדולה של מסכות בהתאם לצרכים שמגיעים מכל המוסדות. תודה רבה על הכל, אתם אלופים!
Studio Wood
Studio Wood
@studio-wood
קרא עוד
ממליצה בחום, שירות אדיב, מהיר ומקצועי במחיר הגון. Problem Solver הם אנשים מקצועיים ואמינים, טיפלו לי בתקלות ועדכונים האתר שדחיתי כמעט שנתיים. מביני עניין ויודעים הרבה בתחום, באמת ממולץ.
Bina
Bina
@bina
קרא עוד
Problem Solver סופר מקצועיים!! עזרו לי ממש טוב!! תודה רבה!
הקודם
הבא

צרו קשר